ASIR Zahradní nábytek ATLAS v modré a bílé barvě: kompletní sestava pro krásnou zahradu

ASIR Zahradní nábytek ATLAS v modré a bílé barvě je již nějakou dobu jedním z nejoblíbenějších produktů na trhu. Je to kompletní sestava, která se skládá ze třímístné pohovky, dvou křesel a konferenčního stolku a je perfektní pro každou zahradu.

Zahradní nábytek pro pohodlné posezení v letních dnech

ATLAS je zahradní nábytek, který je vhodný nejen pro krásné letní dny, ale také pro každý jiný den, kdy chcete posedět venku a užívat si zahradu. Je tvořen z hliníkových rámů, 28 DNS pěny, Iriko dřeva a akrylové tkaniny. To znamená, že je pevný a stabilní, ale zároveň pohodlný a měkký.

Sestava se skládá z třímístné pohovky, dvou křesel a konferenčního stolku

Třímístná pohovka má rozměry 94 cm na šířku, 77 cm na hloubku a výšku 152 cm a dosahuje maximální nosnost 160 kg. Dvě křesla mají stejné rozměry jako pohovka a dosahují maximální nosnosti 120 kg. Konferenční stůl má rozměry 60 cm na šířku, 49 cm na hloubku a výšku 114 cm.

Kombinace modré a bílé barvy

Tento zahradní nábytek ATLAS je vyroben v kombinaci modré a bílé barvy. Tento design doplní krásu každé zahrady a poskytne vám krásný prostor pro relaxaci a odpočinek.

Exotická dřevina IRIKO TREE

Vrchní deska konferenčního stolku je vyrobena z exotické dřeviny IRIKO TREE, což zachovává celkový styl zahradního nábytku a dodává mu punc luxusu.

Látkový polštář pro snadné čištění

Nepodceňujte ani látkový polštář, který je součástí této sestavy. Je navržen tak, aby byl snadno čistitelný a zároveň pohodlný pro sedení.

V tomto odkazu získáte více informací o této sestavě zahradního nábytku ATLAS: https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-sestava-zahradniho-nabytku-atlas-modra-bila

ASIR Zahradní nábytek ATLAS modrá a bílá

ASIR Zahradní nábytek ATLAS v modré a bílé barvě je naprosto úžasnou sestavou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlný zahradní nábytek pro relaxaci na zahradě. Zahradní nábytek ATLAS je spojením kvality, pohodlí a luxusu, a tuto unikátní kombinaci můžete mít přímo na vaší zahradě.