Designová tmavě šedá sametová podnožka pro dokonalou relaxaci – Milo Casa Santo

Sametová podnožka Milo Casa Santo dodá interiéru špetku luxusu. Značka Milo Casa, pocházející z Itálie, představuje působivý elegantní a praktický design.

Úchvatná krása tmavě šedého sametu

Na potah této podnožky byla použita krásná, luxusní látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru.

Milo Casa Santo Podnožka

Tato tmavě šedá sametová podnožka vypadá úchvatně a bude krásně ladit s vaším interiérem. Budete se na ni nejen těšit, ale také ji budete s potěšením ukazovat vašim návštěvám.

Technika Liquid Blocked pro snadnou údržbu

Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Milo Casa Santo Podnožka s technikou Liquin Blocked

Každý, kdo si oblíbil tmavě šedou barvu, bude s touto podnožkou spokojený. Ale nejen to – technika Liquid Blocked usnadní údržbu a udělá z této pohodlné a krásné podnožky ještě větší skvost v interiéru vašeho domova.

Pojďte si tuto krásnou podnožku vyzkoušet a uvidíte sami, jak si ji oblíbíte do vašeho domova. Najdete ji zde: Tmavě šedá sametová podnožka Milo Casa Santo.