Dětská postel Loreto L13 – kombinace jasanu a zelené barvy

Krásná postel pro holky i kluky

Spánek je pro děti klíčový. Proto je důležité věnovat pozornost také výběru postele, která bude nejen pohodlná, ale také bude vyhovovat stylu dětského pokoje. Jednou z možností, jak kombinovat moderní design s precizním provedením, je dětská postel Loreto L13, která svým vzhledem zaujme jak malé děti, tak i dospívající.

Dětská postel Loreto L13

Moderní design a precizní provedení

Dětská postel Loreto L13 se vyznačuje moderním designem, který je čerstvý, ale zároveň elegantní. Vzhledem k tomu, že postel je vyrobena z jasanu a má retrolak, působí velmi elegantly a skladně. Dětská postel Loreto L13 je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je stabilní a odolná. To zajišťuje, že ji vaše dítě bude mít na dlouho a že poskytne dostatek prostoru pro spánek i hraní her.

V ceně postele není matrace

V ceně postele Loreto L13 není matrace a je potřeba si ji dokoupit zvlášť. Matraci je možné zakoupit v souvisejícím zboží. Pro postel jsou potřeba rozměry matrace 195x80cm.

Koupit postel Loreto L13

Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená

Dětská postel Loreto L13 je k dostání s dekorem v jasan coimbra s dodatky zelené barvy. Tento dekor je velmi populární, jelikož dává pokoji příjemný a moderní vzhled, který se hodí k různým interiérům.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

  • šířka: 84 cm
  • výška: 61,5 cm
  • hloubka: 198,5 cm

Dětský pokoj jako prostor pro dítě

Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami.

Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.

Dětský pokoj Loreto

Dětský pokoj by neměl být jen místností, kde dítě spí. Měl by být místem, kde si dítě může hrát, učit se a relaxovat, ale také se tam cítit bezpečně a pohodlně. Díky našemu sortimentu nábytku pro dětské pokoje si snadno vyberete takový typ nábytku, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Zkuste naši nabídku dětských postelí a vyberte si tu nejlepší pro vaše