Dub – Moderní obývací stěna Ral OPIA 6 v Sonoma Dubu s délkou 249 cm


Dub – Moderní obývací stěna Ral OPIA 6 v Sonoma Dubu

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

OPIA 6

Variable design

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Stěna má délku 249 cm a je vyrobena z tlustých MDF desek o tloušťce 16 mm. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií, což zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání. Stěna je dodávána v demontovaném stavu, aby se snadněji přepravila, montáž je ale velmi jednoduchá a lze ji zvládnout i sami.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení na přání

Osvětlení není součástí balení, ale lze si ho dokoupit v příplatkovém parametru výše. Je to skvělý způsob, jak stěnu zvýraznit a dodat ji další rozměr.

OPIA 6

Vyberte si tuto moderní obývací stěnu a získejte nejen praktický a užitečný nábytek, ale také elegantní designový prvek, který Vašemu bydlení dodá na kvalitě a stylu. Tato obývací stěna je k dispozici na brega.cz, kde si ji můžete objednat a vyzkoušet, jak dokáže oživit Váš obývací pokoj. Věřte, že nebudete litovat a že se stane oblíbeným místem Vašeho domova.

Dopřejte si kvalitní nábytek od evropského výrobce a změňte svůj obývací pokoj na pohodlné, stylové a moderní místo k pobytu.

Tak neváhejte a navštivte stránky https://www.brega.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-opia-6-249-cm-sonoma, kde si můžete objednat tuto úžasnou stěnu hned teď!