Eka Lavice Skam ve velikosti 100×40 cm s látkou v barvě Trinity (2308) Tmavá hnědá

Prezentovaná lavice vyniká z jiných produktů díky krásně prošívanému sedáku, který je schopen potěšit i ty nejnáročnější klienty.

Jak již název říká, rozměry této lavice jsou 100×40 cm, což je ideální velikost pro menší místnosti nebo jako doplněk k stolům či postelím.

Odolnost je klíčová

Lavice je zakončena odolným materiálem Cassablanca! Cassablanca je homogenní se silnou strukturou, což jí zajišťuje vysokou odolnost proti poškození. Navíc se snadno čistí a má vynikající pružnost a prodyšnost.

Ten, kdo požaduje hodně odolný nábytek, by měl vsadit právě na toto materiál. Cassablanca je prostě ideální tkanina pro čalouněný nábytek, jako je právě lavice Skam.

Montáž, jak má být

Pokud se někdo obává komplikované montáže, není třeba. Balení obsahuje jasné pokyny a nástroje, součásti a šrouby potřebné pro vlastní montáž, což je velmi jednoduché.

Výsledkem bude krásná a odolná lavice, která bude skvěle vypadat a přitom i plnit všechny své funkce. Můžete si ji pořídit zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/eka-lavice-skam-100m40-cm-barva-latky-trinity-2308-tmava-hneda-2.

Eka Lavice Skam

Eka Lavice Skam je opravdu skvělou volbou, pokud hledáte nábytek, který bude nejen vypadat skvěle, ale bude i odolný a splní všechny vaše potřeby. Tak neváhejte a pořiďte si ji již dnes!