Hanah Home – Krásná kovová dekorace „Eye“ v bronzovém provedení ve velikosti 35 cm


Dokonalá dekorace pro váš domov

Právě dekorace dělají domov domovem. A proto pokud máte dojem, že vašemu domu chybí nějaká špetka originality, kovová dekorace Eye je to pravé! Rozjasněte svůj domov jedinečnou dekorací, která vašemu bytu dodá eleganci. Tato dekorace vám zaručeně zkrášlí váš interiér a bude ozdobou vašeho domova na mnoho dalších let.

Úžasná konstrukce

Jedná se o dekoraci vyrobenou z kovu o tloušťce 2 mm, což zaručuje maximální kvalitou a odolnost. Podstavec je vyrobený z kvalitního dřeva, které spolehlivě drží celou konstrukci. Díky této unikátní struktuře má dekorace neskutečně krásný a elegantní vzhled.

Velikost a rozměry

Dekorace je vysoká 35 cm a široká 17 cm. Hloubka dekorace je 3,5 cm. Tyto rozměry z této dekorace dělají vhodnou volbu pro různé druhy interiérů a místností.

Zakoupit kovovou dekoraci Eye

Pokud vás zaujala tato kovová dekorace, můžete si ji zakoupit na webu nabytekted.cz. Cena za tuto krásku je velmi vstřícná, takže si ji můžete dovolit i vy.

Rozjařte svůj domov

Kovová dekorace Eye je velmi nadčasovou a originální volbou pro ozdobení vašeho interiéru. Vhodná do různých typů bytů a místností, tato dekorace rozzáří vaše prostory a dodá jim šmrnc. Rozhodněte se pro tuto dekoraci a zaručeně nebudete litovat.