Jak si vybrat správný přehoz na pohovku?


Ještě předtím, než se pustíme do výběru správného přehozu na pohovku, musíme si položit několik otázek. Jaký je styl mého interiéru? Jaký materiál bych měl zvolit? A jaká velikost by měl mít přehoz?

Styl interiéru

Při výběru přehozu na pohovku musíme brát v potaz styl našeho interiéru. Pokud máme moderní byt, můžeme zvolit jednobarevný přehoz s geometrickým vzorem. Pokud máme rustikální interiér, můžeme zvolit přehoz s přírodním motivem.

Materiál

Dalším faktorem, který musíme zvážit, je materiál. Pokud máme doma domácí mazlíčky, může být vhodné zvolit přehoz z odolného materiálu, který je snadno udržovatelný. Pokud chceme mít přehoz na pohovku pouze jako dekorační prvek, můžeme zvolit přehoz z jemného materiálu, jako je například bavlna nebo flanel.

Velikost

Při výběru velikosti přehozu musíme brát v potaz velikost naší pohovky. Pokud máme menší pohovku, můžeme zvolit menší přehoz, který bude pohodlně sedět. Pokud máme větší pohovku, musíme si vybrat větší přehoz, aby nám při používání neklouzal.

Při výběru správného přehozu na pohovku musíme brát v potaz styl našeho interiéru, materiál a velikost. Pokud si nejsme jisti, jaký přehoz zvolit, můžeme se poradit s odborníky nebo si vybrat přehoz, který se nám líbí a bude se hodit k našemu interiéru.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku přehozů na pohovky.