KONSIMO Rohová sedací souprava RATLO granátová – levá varianta


Moderní rohová sedačka RATLO, navržená s ohledem na pohodlí, je dokonalá jako pohovka v obývacím pokoji a místo na spaní.

Rohová sedací souprava z kolekce moderního nábytku RATLO je odolná, snadno se udržuje v čistotě a je určena i pro náročné zákazníky.
Snadno se rozkládá, je vybavena velkým prostorem na ložní prádlo a je ideální i pro malé byty. Je to také pohodlné místo pro zábavu a relaxaci pro celou rodinu a postel pro členy domácnosti nebo hosty.

Tkanina příjemná na dotek je extrémně odolná proti oděru a poškození. Středně tvrdé sedadlo v kombinaci s měkkými opěradly a polštáři si zachovává svoji trvanlivost a atraktivní vzhled i při intenzivním používání.

Toto řešení je ideální pro moderní i klasický interiér. Neutrální design splňuje očekávání různých skupin zákazníků a atraktivní cena je velkou výhodou.

Optimální kombinace designu a funkčnosti, pro ty kteří oceňují stylové interiéry. Nábytek je postaven na kvalitních materiálech, díky nimž bude dlouho sloužit.

Možnosti rohové sedací soupravy KONSIMO RATLO granátová – levá varianta

Moderní rohová sedací souprava RATLO, která je k dispozici ve dvou odstínech, dodá interiéru vizuální pohodlí a navodí rodinnou atmosféru. Neutrální design splňuje očekávání i těch nejnáročnějších – dokonale zapadá do moderních i klasičtějších interiérů.

Rozměry: Šířka: 270 cm Výška: 82 cm Hloubka: 190 cm Plocha spaní: 204 x 125 cm

Dostupné barvy: tmavě modrá, šedá

V sedadlech pružiny Bonel, 8 cm polyuretanové pěny T30. Sedadlo je středně tvrdé.

Potaženo vysoce kvalitní tkanou látkou. Čelo rozkladu je z MDF desky 16 mm, hrany mají 1 mm ABS po celé délce.

Nastavitelné záhlavníky i loketní opěrka.

Praktický, vizuálně hřejivý, vyrobený z odolných a pe