Luxusní čalouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm v provedení Mat Velvet 99

Postel IDRIS představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Provedení Mat Velvet 99

Útulná atmosféra do vaší ložnice se vám dostane s provedením Mat Velvet 99. Jemný sametový povrch kryje vysoce kvalitní pěnový polstrovatý box. Celá postel je velmi pevná a stabilní. Svým designem zaujme každého a bude se hodit do každého typu interiéru.

Chcete vyzkoušet snový spánek na této posteli? Objednejte si ji na BestNabytek.cz a užijte si její přednosti.

Proč byste měli zvolit postel IDRIS?

1. Vysoká kvalita materiałů – Provedení Mat Velvet 99 vám zajistí kvalitu postele na nejvyšší úrovni. Sametový povrch je příjemný na dotek a polstrování zaručuje pohodlný spátek.

2. Dvě prostorné úložné prostory – Uložte si vše, co potřebujete. Nechte si u sebe ložní prádlo, zimní peřiny a mnoho dalšího.

3. Moderní design – Postel zaujme svým elegantním designem. Bude se hodit do každého typu ložnice. Mat Velvet 99 vám zajistí příjemnou a útulnou atmosféru.

4. Pevnost a stabilita – Postel je velmi pevná a stabilní. Základem jsou masivní dřevo a dřevotříska, které dodávají potřebnou pevnost celé konstrukci.

Obrázky postele IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm

Postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm

Detail provedení Mat Velvet 99