Masivní mangový jídelní stůl Bernard od Moebel Living – dokonalá volba pro stylový interiér

Rustikální jídelní stůl Bernard je stůl s charakterem. Díky jedinečnému designu masivní desky z mangového dřeva s parketovým vzhledem je tento stůl neotřelý designový kousek, který dodá vašemu interiéru osobitost a styl. Kovová podnož s průmyslovým vzhledem zajišťuje dobrou stabilitu a přidává stolu na unikátnosti. Bernard bude krásným doplňkem nejen moderních interiérů.

Unikátní design masivní desky z mangového dřeva

Deska stolu je vyrobena z kvalitního mangového dřeva, které pochází z ekologicky udržitelných plantáží v Indii. Mangové dřevo patří k tvrdším druhům dřeva a je proti poškrábání odolné. Díky parketovému vzhledu je deska nejen krásná na pohled, ale také příjemná na dotek. Každý stůl je originál, neboť deska z mangového dřeva má přirozené variace a nerovnosti.

Masivní mangový jídelní stůl Bernard od Moebel Living

Průmyslově vypadající kovová podnož

Kovová podnož vypadá jako unikátní prvek z průmyslového prostředí, který se perfektně hodí k rustikální desce z mangového dřeva. Kovová podnož zajišťuje stabilitu celého stolu a přidává mu na unikátnosti. Stůl Bernard tak bude vkusným a stylovým doplňkem vašeho interiéru.

Detail kovové podnože u stolu Bernard od Moebel Living

Údržba a čištění stolu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění stolu NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Dbejte také na to, aby stůl nebyl umístěn v prostředí s vysokou vlhkostí, nebo v blízkosti vytápěcího zařízení, kde může dojít k deformaci a popraskání jeho částí. S nábytkem vám bude dodána i sada oleje na dostatečné prošetření pomocí bavlněného hadříku.

Vyberte si tento originální stůl Bernard z nabídky Moebel Living a podtrhněte tím stylovost a vkus vašeho interiéru. Pro více informací a možnost zakoupení navštivte webové stránky.