Moderní multifunkční dvoulůžko KLASA v bílé barvě o rozměrech 160×200 cm!

Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 160×200 se bude hodit do ložnic i pokojů. Dvoulůžko je vyrobeno z masivu borovice a má bílý lak. Jedním z výhod tohoto lůžka jsou úložné prostory pod postelí, díky kterým si můžete ušetřit cenné místo. Výška sedu dvoulůžka je 44,5 cm. Součástí postele jsou také 2 výsuvné noční stolky a dřevěný laťkový rošt, matrace není v ceně. Doporučený rozměr matrace 160 x 200 cm.

Prostorné lůžko s úložným prostorem

Prostorné lůžko vám dopřeje dokonalý odpočinek i velkorysý úložný prostor. Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 160×200 je ideálním řešením, pokud hledáte praktický nábytek, který vám usnadní život. Dvoulůžko se hodí nejen do ložnic, ale také do studentských pokojů zařízených masivním nábytkem v barevném provedení bílý lak.

multifunkční dvoulůžko KLASA

Praktické zásuvky a police pro dekorace

Součástí postele jsou praktické noční stolky i dřevěný rošt. Moderní dvoulůžko má úložné prostory pod postelí, dvě velké zásuvky a dvě menší zásuvky. Multifunkční dvoulůžko KLASA má po stranách i police, které lze vyzdobit dekoracemi. Výška sedu dvoulůžka je 44,5 cm. Doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm.

detail multifunkčního dvoulůžka KLASA

Zamilujete si toto kvalitní a prostorné dvoulůžko

Kvalitní a prostorné dvoulůžko s úložným prostorem a nočními stolky si zamilujete. Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 160×200 zaujme nejen svým moderním designem, ale také praktickými vlastnostmi. Vyberte si tento nábytek a už nikdy nebudete muset řešit nedostatek úložného prostoru!

Pokud vás zaujalo toto multifunkční dvoulůžko KLASA, najdete ho na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/multifunkcni-dvouluzko-klasa-bile-160m200.