Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail – Stylové řešení pro vaši koupelnu!


Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail

Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail

Stylové řešení pro vaši koupelnu!

Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail je ideálním řešením pro vaši moderní koupelnu. S elegantním designem a kvalitním zpracováním dokáže splnit všechny vaše požadavky na praktičnost i estetiku.

Oblíbená značka Wenko

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích. S nástěnným držákem na ručníky Wenko Cuba Rail si můžete být jisti, že vaše ručníky budou vždycky po ruce a navíc budou vypadat velmi stylově.

Alternativa pro ty, kteří se bojí vrtání do stěny

Pokud si na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Alternativně si také můžete objednat lepidlo Power-Loc® samostatně pro instalaci bez vrtání.

Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail

Dokonalé zpracování a materiály

Nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují pevnost, odolnost a trvanlivost. Jeho dokonalé zpracování zaručuje, že se na něm neobjeví škrábance, ani jiné vady.

Závěr

Tak proč si tedy nezakoupit nástěnný držák na ručníky z matného nerezového kovu Wenko Cuba Rail a neudělat z koupelny stylové místo s praktickým využitím? Vyberte si z široké nabídky na trhu a pořiďte si ten pravý pro vaši koupelnu!