Nové sprchové dveře Ravak Blix 120 cm – skvělá volba pro moderní koupelny

V poslední době roste popularita koupelen bez vaniček, kdy se koupelna stává plně propojená a integrovaná s podlahou. Tento trend přináší mnoho výhod, mezi něž patří např. snadná údržba a čistota. Pokud se rozhodnete pro tento design, je potřeba naplánovat vhodné řešení pro sprchový prostor. Jednou z nejlepších volb jsou sprchové dveře Ravak Blix 120 cm.

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v matném chromu

Sprchové dveře Ravak Blix vynikají svou moderní, čistou a minimalistickou elegancí. Jejich bezrámový systém nabízí dokonalé optické spojení se sklem bez dekoru. Dveře jsou disponovány barvou profilů v matném chromu, která dodává celkovému dojmu noblesní rozměr.

Výplň je z čirého skla bez dekoru

Výplň je zhotovena z odolného čirého skla bez dekoru. Tyto dveře vás neoslní žádnými zdobenými prvky nebo přebytečnými ozdobami. Naopak, budete se moci soustředit na důležitější prvky v koupelně, například na kachličky, podlahu nebo dekorativní prvky.

Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc®

Technologie RAVAK AntiCalc® je revoluční vynález, který vás osvobodí od starostí náročné údržby. Tato technologie dodává sklu hydrofobní účinky, což znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Díky tomu se tvoří méně vodních skvrn a usazenin, které si obtížně odstraňujeme. Tato revoluční technologie ušetří váš čas a peníze a navíc prodlouží životnost vašich dveří.

Posuvný systém otevírání

Dveře jsou vybaveny posuvným systémem otevírání, který vám ušetří prostor v koupelně a zároveň se vám pohybují velmi lehce a snadno.

Levá i pravá orientace

Dveře jsou vhodné pro levou i pravou orientaci, takže se nebudete muset bát, že si objednáte nesprávné dveře.

Pokud hledáte skvělou volbu pro moderní koupelny, jsou sprchové dveře Ravak Blix 120 cm tou nejlepší volbou. Navštivte stránku www.codina.cz a objednejte si je hned dnes!