Nový Xora sedací polštář s rozměrem 96/6/35 cm

Tento sedák od XORA je vhodným doplňkem pro sedací lavici ze série ‚Adana‘. Sedák se snadnou údržbou o rozměrech cca 96 x 6 x 35 cm (Š x V x H) má potah ze 100 % polyesteru v decentní antracitové barvě a je vybaven praktickým zipem. Díky výplni z pěnové hmoty budete sedět vždy pohodlně.

Dovybavte si svou sedací lavici tímto praktickým sedákem!

TYP: 3439-58,

AUSF: LÁTKA ANTRACITOVÁ,

Pořízením nového Xora sedacího polštáře si můžete vylepšit a doplnit vaší oblíbenou sedací lavici ze série ‚Adana‘. Tento nový sedák s rozměry 96/6/35 cm bude nejen krásným designovým prvkem, ale zejména vám nabídne pohodlné sezení s výplní z pěnové hmoty. Potah z 100 % polyesteru v decentní antracitové barvě je praktický a snadno udržovatelný. Snažíte-li se o jednoduchý a moderní interiér, bude právě tento sedák tou správnou volbou, kterou si v našem Sidonia shopu můžete zakoupit zde.

Sedací polštář

Nenápadný antracitový design tvoří minimalismus, který oceníte v modernějším a jednodušším bytě. Sedací lavice z kolekce Adana je skvělou volbou právě pro tento design. Dopřejte si pohodlí a komfort a posaďte se na nový Xora sedací polštář s rozměry 96/6/35 cm. S praktickým zipem a snadnou údržbou se vám ho rozhodně vyplatí zakoupit.

Sedací lavice

Sedací lavice ze série Adana dorazila k nám jako novinka na jaře 2019. V našem Sidonia shopu jsme proto pro ni připravili speciální doplňky, jako je nový Xora sedací polštář. Kombinace obou produktů tvoří unikátní celkový design, který se živí jednoduchým a minimalistickým stylem. Dovolte si tedy pořídit si nejen sedací lavici, ale i nový sedák, který poskytne vašim zákazníkům pohodlí a útulnost. Zakupte si nový Xora sedací polštář s rozměry 96/6/35 cm ještě dnes!