Odpadkový koš Prosperplast SYSTEMO 4×10 L – praktický řešení pro domácnosti i kanceláře

Úklid domácnosti s sebou přináší nejen fyzickou námahu, ale i zodpovědnost za nakládání s odpadky. Pokud vám přijde třídění odpadu jako zbytečně složitá činnost, může být řešením investice do praktického odpadkového koše. Prosperplast SYSTEMO 4×10 L je takovým řešením.

Prosperplast Odpadkový koš SYSTEMO 4x10 L sedý

Prosperplast Odpadkový koš SYSTEMO 4×10 L sedý

Snadné třídění odpadu

S odpadkovým košem SYSTEMO, který disponuje čtyřmi oddělenými částmi, bude třídění prostě hračka. Tento kousek vám tedy rychle a efektivně pomůže s úklidem domácnosti a vy zase na oplátku pomůžete životnímu prostředí. Pro jednodušší používání jsou víka jednotlivých košů rozlišena barevnými detaily.

Jednoduchý design a praktické nožičky

Vzhledem k jednoduchému designu se odpadkový koš SYSTEMO hodí do jakéhokoliv interiéru. Navíc je opatřen praktickými nožičkami, které chrání podlahu před poškrábáním.

Všestranné využití

Odpadkový koš SYSTEMO není vhodný jen pro domácnosti, hodí se i do kanceláří či společenských místností. Je lehký a kompaktní, takže se snadno přemísťuje, a zvládne zpracovat až 40 litrů odpadu.

Vyberte si odpadkový koš SYSTEMO od Prosperplastu a ušetřete si těžkou práci s tříděním smetí. Srovnejte si ceny na Srovnavacnabytku.cz.