Šedobílý taburet Innovation Recast Plus se základnou v barvě pacifických perel

Že se jedná o moderní kousek je poznat už z fotky a proto jen dodáme, že je dánského designu. Ten zalichotí i vašemu interiéru a promění ho v útulné místo k trávení času.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

Dánský design, který se vyznačuje vysokým stylem, pohodlností a spolehlivou funkčností

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Zkrátka další místo k sezení, když na pohovce už bude plno nebo budete chtít více pohodlí.

Krásně sladěná barva pacifických perel ve spodní části taburetu dodává tomuto kousku neodolatelnou noblesu. Sedobílá barva textilie se s ním velmi pěkně sladí a dkej toho, že toto provedení je velmi univerzální společník, dají se s ním kombinovat i jiné odstíny a styly.

Taburet Innovation Recast Plus se hodí jak do bytu tak do kanceláří. Jeho snadná možnost přemístění a čištění je využitelná v každé situaci. Taburety se navzájem perfektně doplňují a věřte nám, že jich využijete více než si dokážete představit.

Taburet je navíc vybaven stahovacím popruhem na zadním obšívku a je tudíž ještě jednodušší ho uložit, když ho zrovna nepoužíváte. Tento kousek by mohl být třeba i pomocníkem na cesty. Nic Vám nebrání sedět na něm i na pláži na dovolené.

5 let záruky na výrobek

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.

Taburet Innovation Recast Plus Pacific Pearl
Dětský porcelán

Naše firma Brega vám tento designový kousek nabízí za skvělou cenu. Nenechte si ujít jedinečnou možnost doplnit svůj interiér o malý detail, který ho může proměnit.

Zde si můžete prohlédnout podrobnější informace o tomto kousku a prohlédnout si jej v dalších barevných provedeních.

Nebuďte jako ostatní, dbejte na detaily.