Stylová matně antracitově šedá komoda Tenzo Switch s lakovaným povrchem

Stylová komoda Tenzo Switch zaujme již na první pohled. Korpus je vyroben z lakované dřevotřísky a boky z lakované MDF desky v jemné antracitové barvě, což nábytku dodává čistý a minimalistický design.

Elegantní a funkční

Switch je kolekce minimalistického nábytku pro moderní interiér. Elegantní asymetrické úchytky z něj činí sérii nábytku pro každý domov. Veškerý nábytek ze série Switch je naplněn skandinávskou jednoduchostí s čistými liniemi.

Krásné úchytky jsou vyrobeny z masivního olejovaného dubového dřeva, které je dlouhodobě trvanlivé a pevné. Korpus a kovová podnož jsou lakovány ve stejné barvě a vytvářejí tak dokonalý celek.

Víceúčelová a prostorná

Komoda disponuje úložným prostorem ve formě 4 prostorných zásuvek. Tyto zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru pro oblečení, ložní prádlo, nebo další věci, které potřebujete uložit a skladovat.

Kolekce Tenzo Switch nechá vyniknout váš pokoj a dodá vašemu domovu moderní styl s nádechem klasiky.

Pokud hledáte atraktivní a elegantní komodu, která je praktická a nabízí dostatek úložného prostoru, stylová matně antracitově šedá komoda Tenzo Switch je tou správnou volbou. Praktický design a kvalitní materiály jsou zárukou trvanlivosti a spokojenosti vašeho domova. Navíc, si ji můžete zakoupit hned zde: https://www.crosta.cz/produkt/matne-antracitove-seda-lakovana-komoda-tenzo-switch-80-x-45-cm-2