Stylová obývací stěna ELA 2 v černém lesku s délkou 249 cm

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Ještě nikdy nebylo snadnější dodat Vašemu obývacímu prostoru nový styl a eleganci, než s touto obývací stěnou. Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně.

Technické parametry obývací stěny ELA 2:

  • Tloušťka MDF desky: 16 mm
  • Čelní strana MDF desky: lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Stačí si tedy vybrat z mnoha možností, jakou kombinaci skříněk a polic si do Vašeho obývacího pokoje umístíte a můžete se těšit na nový, moderní design, který bude dokonalou tónovou kulisou pro Váš domácí příjemný život.

Pokud chcete vědět více o této krásné obývací stěně, navštivte stránku interierio.cz a objevte více o výrobním procesu, materiálech a možnostech využití této stylové obývací stěny.

Stylová obývací stěna ELA 2 v černém lesku s délkou 249 cm

Takový výrobek najdete jen u nejlepších a nejrenomovanějších výrobců nábytku, kteří dbají na kvalitu, design a bezproblémovou montáž.

Pořiďte si kvalitní obývací stěnu ELA 2 a zařiďte si obývák, který bude prostorem nejen praktickým, ale i nádherným kouskem interiérového designu, kde se budete cítit pohodlně a kde budete moci užívat prosperity Vašeho hezkého bydlení.

 s otvíracími dveřmi

Investujte do skvělého bydlení s kvalitní obývací stěnou ELA 2 a nechte svůj obývací pokoj promluvit za Vás.