Termostatická sprchová baterie Hansgrohe Croma na stěnu v chromu 27185000


Úvod

je kvalitní a spolehlivý sprchový systém, který ocení každý milovník kvalitního a příjemného sprchování. Díky velkému průtoku vody, který je 15 litrů za minutu, si užijete luxusní relaxaci a potěšení z příjemného proudění vody po celém těle. Tento sprchový systém je jednoduchý na instalaci, a lze jej umístit na stěnu, což z něj dělá velmi praktické řešení pro každou koupelnu.

Vlastnosti produktu

Rozteč baterie je 150 mm, což znamená, že se jedná o standardní velikost pro většinu koupelen. Sprchový systém má 1 funkci, což znamená, že můžete nastavit intenzitu proudění vody a tím si přizpůsobit sprchování svým požadavkům. Velkou výhodou tohoto produktu je termostatická baterie, která vám umožní snadno nastavit teplotu vody a udržovat ji na požadované úrovni, což znamená příjemnější a bezpečnější sprchování.

Montáž na stěnu

Montáž na stěnu je jedním z největších přínosů této sprchové baterie. Díky tomu můžete využít stěnu k tomu, aby jste měli v koupelně více místa pro pohyb. Montáž na stěnu také zajišťuje stabilitu a pevnost, což znamená, že se nemusíte obávat o bezpečnost produktu a můžete si užívat příjemné sprchování.

Jednoduchá instalace

Instalace této sprchové baterie je velmi snadná a jednoduchá. Pokud se necítíte na to, abyste ji sami nainstalovali, můžete si nechat pomoci profesionálem. V každém případě je instalace rychlá a jednoduchá, takže si můžete užívat příjemného a pohodlného sprchování v co nejkratším čase.

Závěr

je vynikajícím řešením pro každého, kdo hledá spolehlivý a kvalitní sprchový systém. Díky termostatické baterii si můžete snadno nastavit teplotu vody a udržet ji na požadované úrovni, což znamená příjemnější a bezpečnější sprchování. Montáž na stěnu zajišťuje stabilitu a pevnost produktu, což znamená, že můžete být klidní ohledně bezpečnosti a užívat si příjemného a pohodlného sprchování.

Odkaz na produkt

Pro více informací o Termostatické sprchové baterie Hansgrohe Croma na stěnu v chromu 27185000 navštivte tuto stránku.

Sprchový systém Hansgrohe Croma na stěnu v chromu 27185000
Montáž na stěnu