Vivaldi Rubik: Závěsný TV stolek s černým dubem a zlatými prvky

TV stolek Rubik je originální kus nábytku s klasickou černou povrchovou úpravou. Jedinečný styl se skvěle hodí do moderních interiérů. Neobvyklý tvar dělá kus nábytku lehkým a elegantním. Dvě skříňky a šuplíky a také výklenky na bocích stolku vytvářejí dokonalý prostor pro domácí kino a další RTV zařízení a umožňují vám uložit vaši oblíbenou sbírku DVD, her nebo hudby. Rubik vnáší do místnosti jedinečný charakter a přitahuje pozornost hostů. Nábytek lze zavěsit nebo položit na podlahu a změnit tak uspořádání v místnosti.

Specifikace produktu:

Závěsný / stojací Tv stolek

Korpus a přední část jsou vyrobeny z 16 mm dřevotřískové desky potažené melaminem

Hrany 0,45 mm

Police vyrobené z 16 mm melaminové dřevotřískové desky

6 plastových nožiček

Materiál rukojeti: plast

Barva rukojeti: matná černá

Nosnost vrchní desky: 5 kg

Nosnost spodní police: 5 kg

Nosnost vnitřní police: 5 kg

Více informací o produktu naleznete na této stránce.

Rozměry:

Šířka: 140 cm

Hloubka: 30 cm

Výška: 36,6 cm

Vivaldi Rubik TV Stolek

Obrázek ukazuje, jak může Vivaldi Rubik doplnit váš obývací pokoj. Díky jeho unikátnímu designu lze kombinovat s různými styly nábytku a přidat tak do místnosti nový rozměr.

Vlastnosti

Unikátní design: Vivaldi Rubik má neobvyklý tvar, který dodává místnosti lehkost a eleganci.

Prostor pro úložbu: Dvě skříňky a šuplíky a také výklenky na bocích stolku vytvářejí dokonalý prostor pro domácí kino a další RTV zařízení a umožňují uložit vaši oblíbenou sbírku DVD, her nebo hudby.

Možnost zavěšení nebo položení: Vivaldi Rubik lze zavěsit nebo položit na podlahu a změnit tak uspořádání v místnosti dle vašich potřeb.

Vivaldi Rubik TV Stolek 2

Obrázek ukazuje šuplík, který je součástí Vivaldi Rubik. Díky tomuto designovému prvku se Vivaldi Rubik stává praktickým kusem nábytku, který vám pomůže udržet váš obývací pokoj čistý a uklizený.

Závěr

Vivaldi Rubik je originální a elegantní kus nábytku, který se skvěle hodí do moderního interiéru. S jeho unikátním designem, možností zavěšení nebo položení a využitím prostoru pro úložbu je Vivaldi Rubik praktickým a stylovým řešením pro váš obývací pokoj.