Zelená rohová rozkládací pohovka Willow od MICADONI – luxusní a praktické řešení

Odpočiňte si do sytosti na pohovce Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen polštáři, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku. Mile vás překvapí také její funkčnost, kdy se ze sedačky rázem stane pohodlné lůžko pro vaše hosty.

Luxusní a příjemná žinylková tkanina

Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy, ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání pohovku před absorpcí tekutiny.

Pohovka Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Praktické řešení pro vaše hosty

Když potřebujete více prostoru, rychle a snadno můžete rozložit pohovku Willow na pohodlné lůžko. Všechny části lůžka jsou zabudovány v pohovce, takže je neztratíte ani nebudou v cestě.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor, vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Doporučené čištění

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Takže neváhejte a vyberte si tuto luxusní a praktickou rohovou rozkládací pohovku Willow od značky Micadoni. Navštivte náš e-shop a objednejte ji online. Tento úžasný kousek nábytku si zamilujete!

Koupit pohovku Willow na našem e-shopu